zgoda
Get Adobe Flash player

Oferty pracy | Pakowanie Produktów – Londyn (Bez doświadczenia)

Pakowanie Produktów – Londyn (Bez doświadczenia)

Branża oferty:
Praca fizyczna
Firma:
Nouvmoz Uk*
Lokalizacja:
praca wyjazdowa
Nr referencyjny:
Typ stanowiska:
Pracownik Fizyczny
Forma zatrudnienia:
Pełny etat

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Londynie na stanowisku:
Pracownik produkcyjny

Zadania:
- Pakowanie slodyczy

- Inne prace produkcyjne

Wymagania:
- Podstawowa znajomosc języka niemieckiego lub angielskiego
- Prawo jazdy
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Ksiazeczka sanepidowa

Pracodawca oferuje:
- Umowę o prace.
- Wysokie wynagrodzenie + dodatki (10 futów /h netto)
- Zorganizowane zakwaterowanie
Osoby zainteresowanie mogą wysyłać swoje zgloszenie na adres mailowy

pracauk|_AT_|nouvmoz.pl

Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Wszelkie zgłoszenia dotyczące powyższej oferty prosimy kierować na poniższy adres poczty elektronicznej:

R   E   K   L   A   M   A