Nowe miejsce w sieci dla grafików. Twórz designy i zarabiaj. Artykuł sponsorowany

Artiglo


Malujesz, rysujesz, szkicujesz, tworzysz i chowasz kartki do szuflady? A może lepiej zarabiać ze swoich dzieł? Jest takie miejsce w sieci, w którym możesz udostępniać swoje prace i zarabiać na sprzedaży produktów z ich nadrukami. Poznaj Artiglo.

Jak działa Artiglo
Artiglo działa bardzo prosto. To platforma współtworzona przez artystów, na której dostępne są przedmioty z profesjonalnymi nadrukami przedstawiającymi artystyczne designy. Aby przesłać swoje prace, klikasz „dołącz jako artysta” i zakładasz sobie konto. Następnie wystarczy, że prześlesz swoją pracę w odpowiednim formacie – na stronie znajdziesz wszelkie istotne informacje.

Zarabiaj z Artiglo
Twoja praca zostanie zweryfikowana przez dyrektora kreatywnego zarządzającego platformą. Jest to osoba, która dba o jakość produktów i designów tak, aby podobały się one publiczności i reprezentowały jak najwyższy poziom. Następnie kiedy grafika trafi na portal, wystarczy tylko poczekać. Każdy sprzedany produkt z twoim designem to prowizja dla ciebie. Im więcej grafik prześlesz i im lepsze one będą, tym większa szansa na duże zyski.

Asortyment Artiglo
W swoim asortymencie sklep oferuje kolekcje ubrań damskich, męskich i dziecięcych. Znajdują się tam t-shirty, v-necki, bluzy, bluzki i dziecięce śpioszki. Ubrania wykonane są z wysokojakościowej bawełny, dzięki czemu są trwałe i klienci chętnie do nich wracają. Artiglo oferuje także elementy wystroju wnętrz, na których wyjątkowo efektownie prezentują się artystyczne grafiki. Są to na przykład obrazy drukowane na płótnie malarskim.

Jakość nadruków
Artyści wiele godzin spędzają nad każdym swoim designem, żeby był dopracowany i estetycznie satysfakcjonujący. Dlatego ważne jest, aby efekt końcowy, czyli nadruk na produkcie, dobrze się prezentował. Artiglo dysponuje własnym zapleczem produkcyjnym, w którym wykwalifikowane osoby pracują na profesjonalnych sprzętach. Nadruki nanoszone są na ubrania metodą DTG (direct to garment, która zapewnia wierne odwzorowanie kolorów i trwałość samego nadruku. Do innych produktów wykorzystuje się druk sublimacyjny. Wpierając się dodatkowo nowoczesnym oprogramowaniem masz pewność, że twoja praca będzie pięknie się prezentowała!