Jak najtaniej wymieniać pieniądze? Artykuł sponsorowany

Jak najtaniej wymieniać pieniądze?


Jeśli pracujesz za granicą i regularnie przelewasz pieniądze rodzinie, z pewnością ponosisz niemałe koszty z tytułu przewalutowania. Czy można je zredukować i wymieniać pieniądze po korzystniejszym kursie niż ten, który oferuje ci bank? Oczywiście! Korzystając z kantoru internetowego, możesz liczyć na znacznie niższy spread i szereg dodatkowych korzyści. Jakich?

Wygoda

Wymiana pieniędzy online to przede wszystkim szybkość i wygoda. Środki można przewalutować w dowolnym momencie, przez całą dobę. Tak działa m.in. istniejący na rynku już pięć lat, internetowy kantor Fritz Exchange. W przeciwieństwie do placówek stacjonarnych, które czynne są w wyznaczonych godzinach, Fritz Exchange pozwala na wymianę środków, kiedy tylko jest to potrzebne. To rozwiązanie docenią nie tylko osoby zarabiające w obcej walucie, ale także turyści podczas wakacyjnych wojaży. Zamiast tracić czas na zgłębianie topografii obcego miasta w celu wymiany pieniędzy, będą mogli skupić się na wypoczynku i turystycznych atrakcjach, jakie oferuje zwiedzany kraj. By przewalutować pieniądze, potrzeba jedynie dostępu do Internetu i chwili wolnego czasu. W kantorze Fritz Exchange, 90 procent transakcji realizowanych jest w zaledwie 15 minut! Wyprawa do kantoru stacjonarnego nie tylko zajęłaby znacznie więcej czasu, ale też oznaczałaby konieczność podróży z gotówką przy sobie i ryzyko jej utraty wskutek kradzieży. By wymienić pieniądze online, nie trzeba nigdzie wychodzić, a transakcję zrealizuje się w zaciszu swojego mieszkania. Jeśli przesyłasz pieniądze bliskim, nie musisz obawiać się, że czas ich oczekiwania na przelew będzie dłuższy.

Oszczędności

Wymiana waluty w kantorze internetowym to przede wszystkim niższy spread, a więc możliwość zaoszczędzenia sporej kwoty, zwłaszcza jeśli transakcji dokonuje się regularnie. Kantor Fritz Exchange nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, jednocześnie zapewniając klientom atrakcyjny kurs. Korzystanie z jego usług może być doskonałym sposobem na obniżenie wysokości rat kredytu walutowego. Zwykle to bank przewalutowuje środki, nie zawsze po korzystnym dla klienta kursie. Jeśli zdecydujesz się na samodzielną wymianę, z pewnością odczujesz różnicę w wysokości comiesięcznych zobowiązań.

Bezpieczeństwo i prostota

Kantory internetowe korzystają z zabezpieczeń, które znasz z bankowych systemów transakcyjnych. Dzięki nim twoje środki są bezpieczne, a ty nie musisz obawiać się ich utraty. Platforma kantoru jest prosta w obsłudze i nie sprawi kłopotu nawet osobom, które wymiany w ten sposób dokonują po raz pierwszy. W Fritz Exchange, w pokonaniu ewentualnych trudności, możesz liczyć na wsparcie profesjonalnego Biura Obsług Klienta.

Rozwiązania dla biznesu

Z usług kantorów online coraz częściej korzystają przedsiębiorcy. W internetowym Fritz Exchange osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na szczególnie korzystne warunki transakcji, możliwość negocjacji kursu wymiany i fachową obsługę. Do dyspozycji klientów pozostają dealerzy walutowi, a także doradcy ds. Rynków finansowych.

Internetowy kantor Fritx Exchange to niekwestionowany lider na rynku wymiany walut online. Należy do Fritz Group – marki stawiającej na innowacyjne rozwiązania, takie jak np. kantor automatyczny, umożliwiający prostą i natychmiastową wymianę gotówki. Atrakcyjny spread, niezawodność i bezpieczeństwo, które oferuje, to wystarczające powody, by – zamiast stać w kolejce do kantoru stacjonarnego – wymienić pieniądze za pomocą kilku kliknięć myszką.