GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kosztorysant branża metalowa

Firma z branży metalowo-maszynowej z 40 letnim doświadczeniem na rynku europejskim poszukuję do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania/wycen

Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki:

• Przygotowywanie i analiza dokumentacji technicznej

• Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na zapytania Klientów

• Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen materiałów oraz zapotrzebowania

• Monitorowanie zleconych terminów przygotowania kalkulacji

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej

• Bardzo dobra znajomość AutoCAD

• Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

Warunki pracy:

• Umowa o pracę

• Praca w godzinach 6.00-14.00

• Wynagrodzenie w formie podstawy i premii ustalanej indywidualnie w zależności od doświadczenia

• Ubezpieczenie grupowe z możliwością objęcia ubezpieczeniem członków rodziny

• Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

• Stabilne zatrudnienie poparte tradycją i wartościami firmy

• Stanowisko z interesującymi zadaniami, firma nie produkuje seryjnie, a jednostkowo więc każda wyceną i technologia jest inna
 Zainteresowana/ny? Wyślij Nam swoje CV na adres bozena.machowska@grhpolska.com
Data dodania: 2022-04-26
Oferta ważna do: 2022-05-24
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista