GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Główny Księgowy/ Główna Księgowa

Firma z Dębicy, zajmująca się produkcją indywidualnych rozwiązań dla Klientów z zakresu automatyki, robotyki i całych linii produkcyjnych oraz montażowych, poszukuje:

Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego

Miejsce pracy: Dębica

Niezbędne kompetencje:

·       Doświadczenie w rozliczaniu spółek komandytowych i spółek z o.o. ·       Znajomości Kodeksu Spółek Handlowych oraz międzynarodowych Standardów Finansowych ·       Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B – ty wybierasz
  • Wynagrodzenie podstawowe od 11 000 zł brutto wzwyż zależne od doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy między 7-17 (8H)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz pakiet szkoleń
  Zakres obowiązków:
  • Realizowanie polityki rachunkowości Spółki komandytowej
  • Wdrażanie i optymalizowanie procedur księgowo-podatkowych
  • Współpracę z bankami, organami państwowymi oraz audytorami
  • Nadzór nad poprawnością prowadzonych rozliczeń i polityki kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie raportów, bilansów i sprawozdań finansowych
 Zainteresowana/ny? Wyślij Nam swoje CV na adres bozena.machowska@grhpolska.com
Data dodania: 2022-04-26
Oferta ważna do: 2022-05-24
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Kierownik