BUSINESS SOLUTIONS WOJCIECH KARŁOWSKI

Łódzkie
Ruszczyn

PRACOWNIK SERWISU

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: BEWA/PR_SERW/2021
Miejsce pracy: Ruszczyn, obok Kleszczowa
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Nadzór nad stanem technicznym maszyn.
– Udział w planowaniu remontów oraz prac inwestycyjnych.
– Dokonywanie zakupów części zamiennych.
– Udział w naprawach i konserwacjach.
– Analizowanie występujących awarii i wdrażanie procesów zapobiegawczych.
– Prowadzenie raportów napraw i konserwacji.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Absolwent wyższych studiów kierunku mechanik i budowa maszyn lub kierunków pokrewnych.
– Wiedza z zakresu mechaniki maszyn.
– Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
– Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń.
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Adaptację na stanowisku pracy oraz praktyczne instruktaże.
– Bogaty pakiet benefitów, paczki świąteczne dla dzieci, spotkania i wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej.
– Refundacja 60% kosztów dojazdu do pracy przewozem pracowniczym.
– Przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl
Data dodania: 2022-05-04
Oferta ważna do: 2022-06-01
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Ekspert
Wynagrodzenie: brak informacji