GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Przedstawiciel handlowy- stolarka otworowa

Jesteś osobą komunikatywną? Posiadasz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w sprzedaży?
Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy: Przedstawiciela handlowego
Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata + system prowizyjny
  • Elastyczny system pracy – 1 dzień w tygodniu praca biurowa w godz. 9-17
  • Samochód służbowy – możliwość korzystania w celach prywatnych
  • Telefon, laptop
  • Szkolenia produktowe, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych
  Twoja zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów indywidualnych
  • Doradztwo z zakresu oferowanych produktów i usług
 Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2022-05-04
Oferta ważna do: 2022-06-01
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista