EPSN WORKFORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Velno

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik produkcji

Posiadasz doświadczenie w kierowaniu polskim zespołem na produkcji spożywczej?

Potrafisz pracować w zespole i jesteś osobą komunikatywną?

EPSN Workforce Poland dla naszego nowego Klienta w Venlo - produkcja i dystrybucja owoców poszukuje Kierownika produkcji do pracy stałej.

O firmie:

siedziba firmy mieści się w Velno - specjalizuje się w pakowaniu, sortowaniu i dystrybucji jagód i innych owoców. Firma jest częścią Hortifrut Chile i otrzymuje owoce od własnych hodowców w Chile, Peru, Argentynie, Maroku i Hiszpanii.

Głównymi kanałami sprzedaży są sieci handlowe w Europie Północnej. Ze względu na międzynarodowy firmy część komunikacji odbywa się w języku angielskim. W sezonie na produkcji pracuje od 15-100 osó w trybie max. 2 zmianowym + sobota.

WYMAGANIA/OPIS STANOWISKA:
  • min. 5-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem na produkcji
  • doba znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność planowania
  • bieżący kontakt z polskimi agencjami pracy tymczasowej w zakresie rekrutacji pracowników i ustalania grafiku
  • szkolenia i wdrażanie operatorów linii
  • planowanie pracy na poszczególnych liniach produkcyjnych
  • rozwiązywanie usterek i problemow
  • koordynacja dystrybucji
  • pilnowanie i przygotowywanie wysyłek
  • zapewnienie środków bezpieczeństwa i higieny żywności
  • nadzór nad obsługą administracyjną zleceń produkcyjnych w SAP
  • efektywność pracy i optymalizacja wyników produkcji pod względem jakości, czasu i pieniędzy, ustalanie i raportowanie KPI
  • planowanie i wywoływanie materiałów

OFERTA:

  • wynagrodzenie 3000-4,500 EUR/netto/miesięcznie
  • praca stała w pełnym wymiarze godzin (1 zmiana + sobota)
  • pomoc w znalezieniu miejsca zakwaterowania
  • możliwość pracy w międzynarodowym zespole
Zainteresowanych prosimy o przysłanie cv w języku polskim lub angielskim.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2022-05-05
Oferta ważna do: 2022-06-02
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 12000 - 16000 zł brutto