EPSN WORKFORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
różne lokalizacje

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Monter rur

Poszukujemy doświadczonego montera rur do pracy przy projektach w różnych lokalizacjach w całej Holandii.

OBOWIĄZKI:
  • pomiary, montaż i montaż rur
  • praca samodzielna i ze spawaczami na podstawie rysunków
  • produkcja układów pompowych lub chłodnic/nagrzewnic

WYMAGANIA/OFERTA:
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata jako monter rur
  • min. komunikatywny angielski lub niemiecki
  • wynagrodzenie 630 - 665 EUR/tygodniowo netto (przed odliczeniem kosztu za ubezpieczenie 29 EUR tygodniowo)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • praca stała w pełnym wymiarze godzin - 40 godz.
  • własny samochód
  • narzędzia - koszt wypożyczenia 8 EUR tygodniowo

Prosimy o przesyłanie cv w języku angielskim lub niemieckim za pośrednictwem strony.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2022-05-05
Oferta ważna do: 2022-06-02
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny