Fundacja InSpatium

Mazowieckie
praca zdalna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy Konsultant ds. Obsługi procesów HR

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko:

CERI International -  specjalizujemy się w przetwarzaniu informacji powierzanych przez inne firmy, głównie banki oraz instytucje finansowe. W naszym ITech Center powstaje również oprogramowanie, głównie na rzecz Commerzbanku. Świadczymy usługi projektowania i utrzymania oprogramowania oraz zarządzania aplikacjami w szerokim zakresie. Na polskim rynku pojawiliśmy się w 2003 roku. CERI International należy do Commerzbanku – drugiego największego banku w Niemczech – i razem z siedmioma innymi niemieckimi spółkami o nazwie ComTS tworzy Grupę Delivery Center zajmującą się profesjonalną obsługą procesów biznesowych.

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska: Obsługa procesów HR, weryfikacja i wprowadzanie danych do programu SAP.

Zakres obowiązków
  • Obsługa programu SSF służącego do pobierania zleceń oraz ich realizacja w SAP.
  • Wprowadzanie danych na podstawie wniosku do SAP zgodnie z instrukcją do procesu.
  • Raportowanie wykonania do programu Dcide
  • Kontakt mailowy z Klientem.
  • W przypadku bardzo dobrej znajomości procesu udział w przenoszeniu procesów z Commerzbank do CERI i wykorzystanie j. niemieckiego w mowie i piśmie.

Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 lub wyżej (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Mile widziana znajomość SAP( Nie jest to warunek konieczny. Szkolenia wdrożeniowe obejmują także wprowadzenie do programu).
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Dokładność i skrupulatność.
  • Spostrzegawczość, systematyczność.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Elastyczność w działaniu.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole/ współpraca.

Oferujemy
  • Wdrożenie w obowiązki służbowe. Szkolenie procesowe od podstaw pod okiem wyznaczonego trenera-mentora wykorzystując aplikacje MS Teams i komunikatory tekstowe w CERI.
  • Umowę o pracę na pełen etat w systemie zdalnym.
  • Wynagrodzenie 3100- 3600 brutto plus premie uznaniowe po okresie próbnym.
  • Dodatek językowy do wynagrodzenia zasadniczego za znajomość języka obcego, uzależniony od poziomu języka w klasyfikacji A, B, C.
  • Świadczenie socjalne.
  • Dofinansowanie do kursów językowych prowadzonych online (j. angielski, lub j. niemiecki).
  • Dofinansowanie do Karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej Enel -Med. Platforma kafeteryjna MyBenefit.
Aplikować należy poprzez link: https://inspatium.elevato.net/pl/mlodszy-konsultant-ds-obslugi-procesow-hr,j,72

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Data dodania: 2022-05-06
Oferta ważna do: 2022-06-03
Branże: Bankowość;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 3100 - 3600 zł brutto