Fundacja InSpatium

Mazowieckie
praca zdalna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy_a Konsultant_ka ds. Weryfikacji Klientów (KYC)

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Praca w międzynarodowej firmie CERI International. CERI International o sobie-  specjalizujemy się w przetwarzaniu informacji powierzanych przez inne firmy, głównie banki oraz instytucje finansowe. W naszym ITech Center powstaje również oprogramowanie, głównie na rzecz Commerzbanku. Świadczymy usługi projektowania i utrzymania oprogramowania oraz zarządzania aplikacjami w szerokim zakresie. Na polskim rynku pojawiliśmy się w 2003 roku. CERI International należy do Commerzbanku – drugiego największego banku w Niemczech – i razem z siedmioma innymi niemieckimi spółkami o nazwie ComTS tworzy Grupę Delivery Center zajmującą się profesjonalną obsługą procesów biznesowych.Aplikuj i pracuj z naszym zespołem!
Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
 Opis stanowiska:Głównym zadaniem Młodszego_ej Konsultanta_tki ds. Weryfikacji Klientów jest wyszukiwanie, pozyskiwanie oraz analizowanie i opisywanie odpowiednich dokumentów/ informacji wymaganych w procesie KYC dla międzynarodowych klientów korporacyjnych banku.

Zakres obowiązków
  • Weryfikacja podmiotów gospodarczych na podstawie dostępnych dokumentów.
  • Wyszukiwanie niezbędnych informacji w Internecie lub w dedykowanych bazach danych i systemach oraz / lub pozyskiwanie ich od klientów banku.
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym, ocena spójności i kompletności danych, wyjaśnianie rozbieżności.
  • Raportowanie brakujących informacji, sporządzanie rejestrów dokumentacji.
  • Komunikacja mailowa i telefoniczna w języku angielskim.

Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (warunek konieczny).
  • Mile widziana dodatkowa znajomość jednego z następujących języków obcych: niemiecki, czeski, holenderski, włoski, hiszpański, francuski.
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta_tki.
  • Mile widziane doświadczenie w finansach, bankowości, prawie, KYC, AML/CTF, Compliance.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność dokładnej, skrupulatnej oraz systematycznej pracy.
  • Zdolność do adaptacji w zmiennym środowisku pracy.
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz komunikatywności w współpracy z zespołem.
 Wymagania techniczne:
  • Dostęp do komputera z internetem o łączu internetowym przynajmniej 10 Mbit/s.
  • System operacyjny minimum Windows 7, rekomendujemy 8, 8.1 lub 10.

Oferujemy
  • Wdrożenie w obowiązki służbowe. Szkolenie procesowe od podstaw pod okiem wyznaczonego trenera-mentora wykorzystując aplikacje MS Teams i komunikatory tekstowe w CERI.
  • Umowę o pracę na pełen etat w systemie zdalnym.
  • Wynagrodzenie 3010-3500 brutto plus premie uznaniowe.
  • Dodatek językowy do wynagrodzenia zasadniczego za znajomość języka obcego, uzależniony od poziomu języka w klasyfikacji B, C.
  • Dofinansowanie do kursów językowych prowadzonych online (j. angielski, lub j. niemiecki).
  • Dofinansowanie do Karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit.
Aplikować należy poprzez link:

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2022-05-06
Oferta ważna do: 2022-06-03
Branże: Bankowość; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy