PZ CORMAY SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy Specjalista ds. Eksportu

GRUPA CORMAY - jesteśmy uznanym producentem wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutorem światowej klasy aparatury medycznej. Od 35 lat produkujemy i rozwijamy testy stosowane w diagnostyce laboratoryjnej doceniane przez diagnostów na całym świecie. W Polsce nasz zespół składa się z ok. 200 osób, pracujących w 3 lokalizacjach: Warszawa, Lublin, Marynin koło Lublina (zakład produkcyjny). Jednak to nie wszyscy - posiadamy również spółki zależne w Rosji, na Białorusi oraz w Szwajcarii. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy już po okresie próbnym
  • Wypłatę zawsze na czas
  • Pracę w stabilnej organizacji z 35 letnim doświadczeniem na rynku
  • Szkolenia adaptacyjne oraz wsparcie doświadczonego zespołu współpracowników
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji
  • Międzynarodowe środowisko pracy i kontakt z językiem angielskim w praktyce
  • Częściowe dofinansowanie Pracodawcy do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub karta sportowa.
  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie długotrwałych pozytywnych relacji z Klientem zagranicznym
  • Przyjmowanie, potwierdzanie i realizacja zamówień oraz organizacja transportu
  • Fakturowanie, przygotowywanie oraz nadzorowanie dokumentacji wysyłkowej, w tym celnej
  • Wprowadzanie danych do systemu, dbałość o poprawność danych w systemie oraz ich archiwizację
  • Przygotowywanie raportów i zestawień z realizacji sprzedaży dla wyznaczonych klientów/rynków
  • Sporządzanie zapotrzebowania na asortyment firmy w oparciu o dane otrzymane od klientów

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta zagranicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Wysoka orientacja na budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Samodzielność, rzetelność i komunikatywność
  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

Mile widziane:
  • Znajomość reguł handlu zagranicznego oraz obsługi akredytywy dokumentowej
  • Znajomość branży chemicznej/ medycznej
  • Znajomość innych języków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@cormay.pl, podając w temacie nazwę ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
rosimy załączyć odpowiednią klauzulę informacyjną wykreślając niepotrzebne słowo, wyrażam lub nie wyrażam :
1. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam na przetwarzanie przez PZ Cormay S.A. swoich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeby wyłącznie niniejszej rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że PZ Cormay S.A. z siedzibą w Łomiankach, ul. Wiosenna 22, będzie mógł je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dodatkowej dobrowolnej zgody.
2. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam na przetwarzanie przez PZ Cormay S.A. swoich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji do czasu odwołania mojej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że PZ Cormay S.A. z siedzibą w Łomiankach, ul. Wiosenna 22, będzie mógł je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dodatkowej dobrowolnej zgody.
3. Wyrażam zgodę/nie wyrażam na kontaktowanie się ze mną w celu przedstawienia mi oferty pracy lub wyników rekrutacji za pośrednictwem podanego dobrowolnie numeru telefonu.
4. Wyrażam zgodę/nie wyrażam na kontaktowanie się ze mną w celu przedstawienia mi oferty pracy lub wyników rekrutacji za pośrednictwem podanego dobrowolnie adresu mailowego.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.Więcej informacji związanych z naszą Polityką Prywatności znajduje się na naszej stronie www.cormayorphee.com w zakładce Polityka Prywatności.

Data dodania: 2022-05-06
Oferta ważna do: 2022-06-03
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista