EURO LABORA - Zofia Chabin

Niemcy
Hollenstedt

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

LAKIERNIK SAMOCHODOWY (okolice Hamburga)

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – 21279 Hollenstedt/ 21684 Stade
Nr ref: LAK-HOLL/DE/2022

Opis stanowiska:
- wykonywanie prac przygotowawczych: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
- wypełnianie ubytków w karoserii
- lakierowanie samochodów osobowych wszystkich marek i/lub ich części (mogą się zdarzyć kampery i kabiny ciężarówek)
- praca w kabinie
- kontrola jakości
- stawka: 13,00 E brutto/H + 50 E diety dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy oraz samochód na wyjazd
- mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: LAK-HOLL/DE/2022
Data dodania: 2022-05-06
Oferta ważna do: 2022-06-03
Branże: Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 12000 - 13000 zł brutto