Abacent Personalservice GmbH

Niemcy
Stuttgart

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Malarz od 12E netto

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie do 13E netto na ręke - zależnie od posiadanych kwalifikacji

· Premia za polecenie pracownikow

· Premia świateczna

· Premia wakacyjna

· Opłacone mieszkanie przez pracodawcę z dostępem do Internetu

· Niemiecka umowa na czas nieokreślony wraz z wszelkimi świadczeniami

· Opieka polskojęzycznego koordynatora

· Możliwość pobierania zaliczek, nie naliczamy z tego powodu żadnych dodatkowych kosztów

Zakres obowiązków:
· Szlifowanie i szpachlowanie powierzchni

· Malowanie ścian

· Docieplenia budynków

· Układanie tapety

· Montaż ścian z karton – gipsu

· Zabezpieczanie powierzchni środkami antykorozyjnymi

· Lakierowanie pistoletem

· Montaż stolarki okiennej i drzwiowej

· Układanie dywanów, paneli, kafelek

· Tynkowanie ręczne/maszynowe

Wymagania:
· Minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego
· Wykształcenie kierunkowe
· Minimum rok doświadczenia w zawodzie
· Prawo jazdy kategorii B i własny samochód

W sprawie pracy proszę się kontaktować telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 pod numerem telefonu: +49 0152 22614716

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: artur.kurzydlowski@abacent.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2022-05-09
Oferta ważna do: 2022-06-06
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 12000 - 16000 zł brutto