EURO LABORA - Zofia Chabin

Austria
Wiedeń

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik produkcji

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria - Assling

Zakres obowiązków:
- obsługa i kontrola naszych zakładów produkcyjnych
- monitorowanie produkcji, rozwiązywanie problemów i kontrola jakości

Wymagania:
- własny samochód

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 11,17 euro brutto/h + diety w wysokości 13,20 euro netto na dzień roboczy
- 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy na rynku ponad 10 lat .
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych  oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w miga
Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ"

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@euro-labora.com

W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PROD/AT/2022

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2022-05-12
Oferta ważna do: 2022-06-09
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny