GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Personalnych - Rzeszów

Firma branży meblarskiej poszukuje Specjalisty ds. HR!

Lokalizacja: Rzeszów

Pracodawca oferuje:

•             Umowę o pracę

•             Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od doświadczenia Kandydata

•             Premie indywidualne, roczne oraz kwartalne

•             Pracę od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami

•             Możliwość pracy zdalnej

•             Laptopa i telefon służbowy

•             Ubezpieczenie na życie

•             Dofinansowanie do nauki języków obcych

Opis stanowiska:

•             Zarządzanie rekrutacją i planami zatrudnienia

•             Projektowanie ścieżek kariery dla pracowników

•             Planowanie oferty szkoleniowej w organizacji

•             Tworzenie modeli kompetencyjnych i opisów stanowisk

•             Analiza danych związanych z HR w celu optymalizacji działań

•             Współpraca z innymi pracownikami i managerami

•             Raportowanie swojej pracy

 Od Kandydatów oczekujemy:

•             Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

•             Znajomości programów pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym

•             Wiedzy z obszaru HR oraz prawa pracy

•             Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania oraz rozwój w dziedzinie HR to koniecznie zgłoś się do nas!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Data dodania: 2022-05-16
Oferta ważna do: 2022-06-13
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono