GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn konwencjonalnych - Um. o pracę

POSZUKIWANY: Operator maszyn konwencjonalnych
Miejsce pracy: Dębica

Za swoją pracę otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 3200- 5800zł brutto
  • Premia uznaniowa oraz możliwość nadgodzin w soboty dla osób chętnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)
  Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek, wytaczarek lub tokarek do produkcji elementów metalowych (Każdy operator ma przypisaną swoją maszynę, zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami)
  • Kontrola wykonanych detali
  • Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego
  Niezbędne umiejętności:

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  Zaintresowany? Aplikuj! -> http://oferty.grhpolska.com/cp/j/12794/s/597/operator-maszyn

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2022-05-16
Oferta ważna do: 2022-06-13
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny