TRENER (PRACA HYBRYDOWA/MOBILNA) - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:  Trener (praca hybrydowa/mobilna)

Miejsce świadczenia pracy: Ostrów Mazowiecka, Hajnówka, Białystok, Suwałki

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować :
·         Możliwość rozwoju kompetencji trenerskich poprzez udział w atrakcyjnym, bogatym programie Akademii Trenera Wewnętrznego
·         Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i metod pracy trenerskiej online
·         Atrakcyjny system wynagrodzeń

 Stanowisko: Trener

Twoje zadania:
  Twój profil:   Korzyści:

Miasto: Ostrów Mazowiecka
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1a41a12eb0934e36a50e9a0d18177b...
  Lub
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Data dodania: 2022-05-19
Oferta ważna do: 2022-06-16
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

rekrutacja@forte.com.pl

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka,