PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Pomorskie
Sopot

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

JAVASCRIPT / TYPESCRIPT Backend Developer (max 20ooo pln) brutto

JAVASCRIPT / TYPESCRIPT  Backend Developer (max 20ooo pln) brutto
TRÓJMIASTO  SOPOT
Praca ZDALNA 100%

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Budowanie i utrzymywanie najnowocześniejszych systemów
    Opracowywanie nowej platformy edukacyjnej do obsługi produktów cyfrowych
    Tworzenie paneli back-office
    Rozwijanie platformy książek cyfrowych

Oczekujemy że znasz:

     JavaScript, TypeScript i miałeś styczność z C#
     REST API i/lub GraphQL.
     Angielski B2

Na czym będziesz pracował :

    Narzędzie do śledzenia problemów – Jira
    Komunikacja – Microsoft Teams, Slack
    Przeglądy kodu –  Bitbucket
    System kontroli – GIT
    Testy automatyczne – Jest, NestJS
    Serwer kompilacji – Bitbucket Pipelines
    Hosting – Kubernetes

NASZ KLIENT OFERUJE:

    Zatrudnienie na umowę o prace
    Prywatna opieka medyczna
    Dofinansowane obiady
    Karta sportowa
    Kursy języka angielskiego
    Sesje i warsztaty coachingowe
    Dobry sprzęt: laptop, dwa ekrany i dodatkowe akcesoria
    Międzynarodowe środowisko z pozytywną atmosferą pracy
    Płaska konstrukcja i realny wpływ na rozwój firmy

 ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA jobs@personnelandmedia.com „  Backend Developer - Trójmiasto”

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Data dodania: 2022-05-31
Oferta ważna do: 2022-06-28
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono