GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. marketingu – Rzeszów, od zaraz!

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Rzeszów

Możemy Ci zaoferować:

•             Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•             Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!

•             Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

•             Laptopa oraz telefon służbowy

•             Pakiet medyczny

•             Karta multisport

•             Imprezy integracyjne

Zadania na stanowisku:

•             Opracowywanie i realizacja planu marketingowego

•             Tworzenie strategii dla głównych kategorii produktów

•             Kierowanie rozwojem i wdrażanie innowacyjnych/strategicznych projektów w ścisłej współpracy z Działem Badań i Rozwoju oraz Działem Sprzedaży

•             Organizowanie eventów i targów produktowych

•             Opracowywanie i monitorowanie kampanii marketingowych

•             Projektowanie i zarządzanie materiałami marketingowymi takimi jak: ulotki, strony docelowe, biuletyny

•             Wdrażanie nowego programu identyfikacji wizualnej grupy

Od Kandydatów oczekujemy:

•             Doświadczenia zawodowego w dziedzinie marketingu

•             Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2)

•             Sprawnej obsługi pakietu Ms Office

•             Doświadczenia w obszarach takich jak strategia produktu oraz wdrażanie strategii marketingowej

•             Znajomości mediów społecznościowych

•             Kompetencji w zakresie zarządzania projektami – planowanie, organizacja, czas, budżet

•             Umiejętnego tworzenia treści dopasowanych do grupy docelowej

Zgłoś się do nas i porozmawiajmy o Twojej nowej pracy!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2022-06-06
Oferta ważna do: 2022-07-04
Branże: IT - e-commerce; IT - Internet; Media / Sztuka / Rozrywka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono