Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG

Niemcy
Berlin
Berliner Allee 88, 13088 Berlin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik produkcji narzędzi śródoperacyjnych w Berlinie

Przez 25 lat niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie. Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

                                          Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:
                                                 PRACOWNIK PRODUKCJI                                                 - narzędzi śródoperacyjnych
                                               miejsce pracy: Berlin  – Niemcy

Twoje obowiązki:

praca przy wytwarzaniu części optycznych w ilościach jednostkowych i seryjnych
- dbanie o jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

- język niemiecki
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym- doświadczenie w pracach z drobnymi elementami (warunek konieczny)

Oferta:

- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
- niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie- stawka narastająca od 16 € brutto do 27 € brutto     - zaliczka już po pierwszym tygodniu pracy- dodatek nocny do stawki godzinowej + 25 %
- w pełni wyposażone zakwaterowanie- niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne- bezpłatne ubranie robocze- pomoc w załatwieniu wszelakich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora

 Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

                                                  info@walterfachkraft.pl

                                                   Tel.  + 48 71 366 60 81

 Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.   Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Data dodania: 2022-06-07
Oferta ważna do: 2022-07-05
Branże: Kontrola jakości; Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1850 - 3500 zł brutto