PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista z językiem NORWESKIM / HYBRYDOWO

Znasz język norweski i i chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe w międzynarodowym banku?
Miejsce pracy: ŁÓDŹ (praca hybrydowa)

Opis stanowiska:
- weryfikowanie danych i wprowadzanie ich do systemu;
- praca z systemem bankowym;
- kontakt z klientami Banku (nie jest to sprzedaż);
- prowadzenie korespondencji e-mailowej.

Wymagania:
- znajomość języka norweskiego na poziomie B2 i chęć dalszego rozwoju;
- swobodna komunikacja w języku angielskim (B1/B2);
- dokładność i proaktywność.

Oferta:
- praca hybrydowa (wizyta w biurze raz w tygodniu) – docelowo 100% zdalnie;
- umowa o pracę;
- wynagrodzenie 5000-5500 pln brutto;
- benefity.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij nam swoje CV na:
jobs@personnelandmedia.com w tytule wpisz: Norweski - ŁÓDŹ/hybryda
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Data dodania: 2022-06-20
Oferta ważna do: 2022-07-18
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono