GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Przedstawiciel Handlowy w branży Instalacyjno-Przemysłowej

Firma z branży instalacyjno-grzewczej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:
małopolska + stacjonarna praca w Krakowie

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy,
  • profesjonalną obsługę inwestycji na terenie swojego działania,
  • negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizację założonych planów sprzedaży,
  Kogo szukamy:
  • Osoby posiadającej min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (nie wymagamy doświadczenia w branży)
  • Ciebie - jeśli jesteś osobą samodzielną, ambitną, komunikatywną, kreatywną, z dobrą organizacją pracy oraz cechującą się umiejętnościami analitycznego myślenia
  • Osoby posiadającej czynne prawo jazdy kat. B
  Od pracodawcy otrzymasz:
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym - woj. Małopolskie + praca stacjonarna w Krakowskim salonie
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w przedziale 3500 - 6000 zł brutto (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
  • Indywidualnie ustalany system motywacyjny po wdrożeniu pracownika opierający się na osiąganych wyników (sprzedaż + marża)
  • Pełne wdrożenie w tematykę branży
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Niezbędne narzędzia: Laptop, Telefon, Karta płatnicza, Samochód (również do celów prywatnych)
  • Szkolenia specjalistyczne

 Zainteresowana/ny? Wyślij Nam swoje CV na adres bozena.machowska@grhpolska.com
Data dodania: 2022-06-26
Oferta ważna do: 2022-07-24
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista