PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Mazowieckie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

REKRUTER (zdalnie)

ŁÓDŹ/ WARSZAWA/ TRÓJMIASTO
WYNAGRODZENIE 9000 PLN brutto

Dla naszego Klienta w Łodzi - międzynarodowego Banku poszukujemy samodzielnego rekrutera

ZADANIA:
samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych end to end,
utrzymywaniu relacji z kandydatami,
rozwijanie i wdrażanie EB,
aktualizowanie bazy kandydatów oraz obsługa bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
znajomość języka angielskiego na poziomie B2

OFERUJEMY:
umowę o pracę
pracę zdalną
benefity
dofinansowanie do kursów
pakiety dodatkowe

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com
w tytule prosimy wpisać„Rekruter- Łódź/ Warszawa/ Gdańsk/Gdynia”

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul.Julianowska 35  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Data dodania: 2022-06-30
Oferta ważna do: 2022-07-28
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono