SPM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Bielsko-Biała
Grażyńskiego 141

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim

BCUBE Sp. z o. o.
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Twoje zadania:
  • nadzór nad poprawną dokumentacją transportową
  • kontakt z włoskimi Klientami firmy
  • tworzenie analiz i raportów Logistycznych
  • zarządzanie zamówieniami klienta: kontrola stanów magazynowych, wprowadzanie i potwierdzanie zamówień, nadzorowanie wysyłek
  • ustalenie statusów przepływu logistycznego w układzie worldwide
  • praca z żywym językiem włoskim
Od kandydata oczekujemy:
  • posługiwania się językiem włoskim w stopniu dobrym (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenia średniego
  • znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, otwartości
  • gotowości do pracy stacjonarnej
Co oferujemy naszym pracownikom
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK)
  • możliwość pracy stacjonarnej w Bieruniu lub Bielsku-Białej albo w trybie home office
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@bcube.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BUCBE Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.

Data dodania: 2022-07-13
Oferta ważna do: 2022-08-10
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 4850 - 5200 zł brutto