GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Łańcut

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. pozyskiwania Klientów B2B praca stacjonarna

Masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z sektora B2B?
Czujesz się jak ryba w wodzie w kontakcie z klientami?
Lubisz wyzwania i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Poszukujemy: Specjalisty ds. sprzedaży na rynek polski
Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Łańcucie

 Za swoją pracę otrzymasz:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię zależną od wyników pracy

• Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego

• Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

• Gotową bazę klientów firmy na pierwsze miesiące wdrożenia

• Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Zakres obowiązków:

• Rozwój sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B na terenie Polski

• Prowadzenie negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami poprzez telefon i email

• Przyjmowanie i realizacja zamówień od Klientów

Niezbędne kwalifikacje:

• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów B2B lub B2C

• Doświadczenie w pracy związanej z realizacją założonych celów

• Nastawienie na dążenie do celu i wysoką motywację wewnętrzną

Zainteresowany/na? Wyślij nam swoje CV i daj się poznać!

Data dodania: 2022-07-13
Oferta ważna do: 2022-08-10
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono