GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Jasło

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier Procesu- praca na 1-zmianę

Poszukiwany: Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Jasło
Opis stanowiska:

Inicjowanie oraz prowadzenie projektów optymalizacyjnych w zakresie, organizacji stanowisk pracy, zużycia komponentów, eliminacji strat w procesach,

·         Nadzór technologiczny nad podległymi liniami produkcyjnymi,
·         Wdrażanie metodologii LEAN zgodnie z założonym planem,
·         Optymalizacja layoutu hali produkcyjnej/linii produkcyjnych,
·         Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
·         Wdrażanie nowych wyrobów,
·         Przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji,
·         Ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji projektów.

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie techniczne,

·         Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych,
·         Praktyczna wiedza nt. zasad LEAN Manufacturing,
·         Zdolność do analitycznego myślenia,
·         Dobra organizacja pracy własnej,
·         Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej od 20 lat pozycji na rynku,

·         Wynagrodzenie podstawowe + premie
·         Możliwość realizacji własnych pomysłów,
·         Przyjazną atmosferę
Data dodania: 2022-07-13
Oferta ważna do: 2022-08-10
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono