GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Kontrolingu

Firma z branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kontrolingu
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie planowania/aktualizacji budżetu kontraktu
  • Sporządzanie cash-flow
  • Bieżąca analiza umów z inwestorami/podwykonawcami i kontrola jego wykonania
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych
  • Monitorowanie ryzyka ekonomicznego oraz należności
  • Bieżąca kontrola/analiza przychodów i kosztów
  • Analiza odchyleń kosztów rzeczywistych od przewidywanych

Za swoją pracę otrzymasz:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku
  • Ruchome godziny pracy: 7-16
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków: laptop oraz telefon służbowy
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie – również dla członków rodziny
  • Wyjścia integracyjne
Niezbędne kompetencje:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 3 lata w branży budowlanej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel oraz Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B1
Nie czekaj! Prześlij nam swoje CV i weź udział w rekrutacji!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Data dodania: 2022-07-14
Oferta ważna do: 2022-08-11
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono