GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Produkcji

Firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji, naprawie, remontach i modernizacjach sprzętu szkolno-treningowego na potrzeby wojska i policji poszukuje:

Kierownika Produkcji
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

• Zarządzanie 15-osobowym Zespołem składającym się z: ślusarzy, spawaczy, montażystów, elektroników oraz elektromonterów

• Opracowywanie planów produkcyjnych, weryfikacja norm czasowych, monitorowanie postępów

• Prowadzenie codziennych odpraw oraz udział w naradach z innymi Działami Firmy oraz aktywne rozwiązywanie problemów

• Postępowanie z wyrobem niezgodnym powstałym w ramach nadzorowanych procesów- udział w analizie przyczyn niezgodności inicjowanie i wdrażanie działań korygujących

• Nadzór nad walidacją- przeprowadzanie badań i analiza wyników

• Monitorowanie doboru optymalnej strategii technologicznej, bieżące wsparcie dla podległych pracowników w zakresie rozwiązywania problemów produkcyjnych i technologicznych

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Lidera lub Kierownika Produkcji

• Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki oraz mechaniki

• Prawo jazdy kat. B

Oferta:

• Umowa o pracę

• Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy

• Dofinansowanie szkoleń

• Ubezpieczenie na życie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – wyślij CV i dołącz do Zespołu fachowców!

Data dodania: 2022-07-18
Oferta ważna do: 2022-08-15
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono