MULTIPLAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śląskie
Knurów
Szpitalna 8

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Diagnosta - Monter sieci telekomunikacyjnych

Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej. Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych, a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.
W związku z dynamicznym rozwojem całego przedsiębiorstwa poszukujemy obecnie osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków
  • diagnostyka i serwisowanie sieci światłowodowej,
  • instalacja sieci telekomunikacyjnych - w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych,
  • instalacja kabli światłowodowych na słupach teletechnicznych,
  • podłączenia klientów końcowych,
  • wykonywanie modernizacji sieci,
Nasze wymagania
  • znajomość zagadnień z branży telekomunikacyjnej,
  • znajomość zasad budowy i funkcjonowania sieci światłowodowych,
  • umiejętność diagnostyki sieci światłowodowych,
  • obsługa miernika mocy optycznej i reflektometru oraz umiejętność czytania wyników pomiarów,
  • umiejętność zestawiania i obsługi radiolinii,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz środowiska MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do pracy dwu zmianowej: 9-17 oraz 12-20.
Mile widziane
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
To oferujemy
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  • pracę w pozytywnej atmosferze,
  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie,
Nasze Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet ubezpieczeń grupowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • premia za staż pracy
  • program płatnych poleceń pracowników.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kariera@multiplay.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MULTIPLAY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Szpitalna 8, 44-190 Knurów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.
Data dodania: 2022-07-22
Oferta ważna do: 2022-08-19
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 5000 zł brutto