GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn konwencjonalnych - Um. o pracę - WOLNE WEEKENDY

Jeśli poszukujesz pracy jako OPERATOR MASZYN KONWENCJONALNYCH, chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku, posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku a dodatkowo nie masz problemów z czytaniem rysunku technicznego, obsługą narzędzi pomiarowych to GWARANTUJE Ci, że Idealnie Trafiłeś.

Poszukujemy Właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Dębica

Za swoją pracę otrzymasz:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 15 - 25 zł netto/h za każdą godzinę na START

• Premia uznaniowa oraz możliwość nadgodzin w soboty dla osób chętnych

• Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00

• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)

• Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy

• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

• Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek, wytaczarek lub tokarek do produkcji elementów metalowych

• Kontrola wykonanych detali

• Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego

KAŻDY OPERATOR MA PRZYPISANĄ SWOJĄ MASZYNĘ, ZGODNIE Z DOŚWIADCZENIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI!

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

• Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego i hakowego

Zainteresowany? Nie czekaj, zrób pierwszy krok i wyślij CV!

Data dodania: 2022-08-02
Oferta ważna do: 2022-08-30
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono