GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. marketingu – Rzeszów, od zaraz!

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko SPECJALISTY DS. MARKETINGU!
Miejsce pracy: RZESZÓW

Możemy Ci ZAOFEROWAĆ:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

• Laptopa oraz telefon służbowy

• Pakiet medyczny

• Kartę multisport

• Imprezy integracyjne

Zadania na stanowisku:

• Opracowywanie i realizacja planu marketingowego

• Tworzenie strategii dla głównych kategorii produktów

• Kierowanie rozwojem i wdrażanie innowacyjnych/strategicznych projektów w ścisłej współpracy z Działem Badań i Rozwoju oraz Działem Sprzedaży

• Organizowanie eventów i targów produktowych

• Opracowywanie i monitorowanie kampanii marketingowych

• Projektowanie i zarządzanie materiałami marketingowymi takimi jak: ulotki, strony docelowe, biuletyny

• Wdrażanie nowego programu identyfikacji wizualnej grupy

Od Kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia zawodowego w dziedzinie marketingu

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2)

• Sprawnej obsługi pakietu Ms Office

• Doświadczenia w obszarach takich jak strategia produktu oraz wdrażanie strategii marketingowej

• Znajomości mediów społecznościowych

• Kompetencji w zakresie zarządzania projektami – planowanie, organizacja, czas, budżet

• Umiejętnego tworzenia treści dopasowanych do grupy docelowej

Zapraszamy do aplikowania przez poniższy link:

Nie zapomnij dołączyć klauzuli zgodnej z RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2022-08-08
Oferta ważna do: 2022-09-05
Branże: IT - e-commerce; Marketing;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono