GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Wadowice Górne

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Produkcja - Operator maszyn do przyuczenia

Lider branży meblowej poszukuje pracownika na stanowisko: Operator Maszyn – bez doświadczenia!
Miejsce pracy: Wadowice Górne – okolice Mielca

Oferujemy:

Umowę o pracę
·         Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym: 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00 ·         Wynagrodzenie podstawowe wynoszące od 21 zł/godz. Brutto do 26 zł/godz. Brutto ·         Dodatkowo płatne nadgodziny + 50%
·         Premię wynosząca od 100 do 300 zł netto ·         Kartę Multisport
·         Ubezpieczenie grupowe
Opis stanowiska:

Obsługa maszyn (prasy krawędziowej) – zapewniamy przyuczenie
·         Prace związane z wierceniem, cięciem, szlifowaniem i polerowaniem konstrukcji metalowych ·         Kontrola jakości wyrobów za pośrednictwem podstawowych narzędzi
Nie wymagamy doświadczenia! Do wszystkiego Cię przyuczymy! Nie czekaj i wyślij CV już teraz!

Data dodania: 2022-08-09
Oferta ważna do: 2022-09-06
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono