AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Ruda Śląska
Halembska 1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem Ruda Śląska - praca od zaraz 723 700 420

Zakład Pracy Chronionej - "EZT" zatrudni Personel sprzątający w Rudzie Śląskiej - Halemba

Twój zakres obowiązków

utrzymanie czystości osiedli lokatorskich, głównie  tereny zewnętrzne - koszenie grabienie przycinanie krzewów
Nasze wymagania

chęci do podjęcia współpracy od zaraz na dłuższy okres
orzeczenie o niepełnosprawności - jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej - od lat wspieramy zatrudnienie osób z orzeczeniem
Praca dla osób z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności
To oferujemy

stałą współpracę na dłuższy okres
umowę o pracę
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
niezbędne narzędzia pracy
przeszkolenie
możliwe dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
możliwa pomoc z ZFRON
7 godzinny dzień pracy
dodatkowy urlop w wymiarze 10 dni roboczych

Kontakt w sprawie oferty: 723  700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Data dodania: 2024-04-22
Oferta ważna do: 2024-05-20
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 4242 - 4300 zł brutto