OPIEKA NAD TOWARZYSKĄ, ZAMOŻNĄ SENIORKĄ - STUTTGART - OD ZARAZ

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do podopiecznej, mieszkającej w centrum STUTTGARTU.

Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Seniorka ma 82 lata, waży 62 kg i mierzy 164 cm. Jest osobą po wylewie, poruszającą się przy pomocy balkonika i wózka. Cierpi na inkontynencję (ma zakładane pieluchomajtki na noc) i pogorszenie wzroku.
Kobieta mieszka wraz z mężem w dużym domu jednorodzinnym z przylegającym do niego ogrodem, basenem i sauną. Małżeństwo jest dobrze sytuowane i prowadzi życie na wysokim poziomie, stąd też często uczestniczy w różnych wydarzeniach kulturalnych. Opiekunka powinna być osobą bardzo kulturalną i wiedzącą, jak zachować się w różnych sytuacjach towarzyskich.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z łazienką oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
·         pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz zmianie odzieży; ·         pomoc w korzystaniu z toalety – w razie potrzeby; ·         prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów); ·         towarzyszenie podczas spotkań towarzyskich, wyjść do restauracji czy na koncerty;
·         dotrzymywanie towarzystwa.

WYMAGANIA:
·         znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/bardzo dobrym; ·         ukończony 25. r.ż.;
·          doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; ·         odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ·         gotowość do wyjazdu na 1,5 m-ca;
·         prawo jazdy oraz brak nałogów.

OFERUJEMY:
·         legalną i pewną pracę w Niemczech; ·         ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; ·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
·         bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
·         organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; ·         opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
·         możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: kinga.iwanska@angelcare24.eu; - zadzwoń na nr +48 739 205 501   lub +48 52 370 53 49; - wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!
Data dodania: 2016-05-23
Oferta ważna do: 2016-06-20
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1100 - 1500 zł brutto