OPIEKUN/KA NA ZASTĘPSTWO DO MOBILNEGO SENIORA - OD CZERWCA

Obecnie poszukujemy opiekuna/ki do podopiecznego, mieszkającego w miejscowości FREDERSDORF  w BRANDENBURGII.
Termin rozpoczęcia pracy: POCZĄTEK CZERWCA.

PROFIL PODOPIECZNEGO:
Pan Eckhard jest w wieku 79 lat. Mierzy 170 cm i waży 78 kg. Jest osobą po wylewie, ale poruszającą się samodzielnie. Cierpi na demencję oraz pogorszenie wzroku i słuchu.
Mężczyzna jest bardzo muzykalny i uwielbia śpiewać. Chętnie spędza czas w ogrodzie bądź na jeżdżeniu rowerem. Podopieczny mieszka wraz z żoną w przestronnym mieszkaniu z przylegającym do niego ogrodem. Małżonkowie posiadają również dostęp do Internetu. Ponadto żona zobowiązuje się do wykonywania wszelkich prac domowych – zadaniem opiekuna/ki jest tylko opieka nad jej mężem.
Opiekun/ka ma do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
·         pomoc w codziennej higienie osobistej oraz zmienianiu odzieży; ·         przypominanie o korzystaniu z toalety;
·         spędzanie czasu z podopiecznym w ogrodzie, na spacerach oraz graniu w gry planszowe.
WYMAGANIA:
·         znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym bądź dobrym; ·         ukończony 25. r.ż.; ·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; ·         odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ·         gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;
·         osoba niepaląca.OFERUJEMY:
·         legalną i pewną pracę w Niemczech; ·         ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; ·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
·         bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
·         organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; ·         opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
·         możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: kinga.iwanska@angelcare24.eu; - zadzwoń na nr +48 739 205 501   lub +48 52 370 53 49; - wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!
Data dodania: 2016-05-23
Oferta ważna do: 2016-06-20
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1100 - 1500 zł brutto