Mechanik maszyn rolniczych - niemieckie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków :
- naprawa i produkcja maszyn rolniczych
- prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie produkującej maszyny rolnicze
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja)
- zakwaterowanie

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)
- bardzo dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com. W  temacie proszę wpisać numer referencyjny MMR/DE/2016

Data dodania: 2016-05-24
Oferta ważna do: 2016-06-21
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono