Monter rurociągów - niemieckie warunki zatrudnienia

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Monter rurociągów

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- montaż rurociągów
- montaż instalacji przemysłowych
- obsługa maszyn i narzędzi ślusarskich

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)
- czytanie rysunku izometrycznego

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kandydaci którzy przejdą proces rekrutacji zostaną zaproszeni na test teoretyczny i praktyczny który zadecyduje o możliwości otrzymania zatrudnienia. Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem  (mile widziane CV w języku niemieckim, mile widziane również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: MONT.RUR/DE/2016

Data dodania: 2016-05-24
Oferta ważna do: 2016-06-21
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono