Frezer CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC – frezarki do obróbki tworzyw sztucznych
- podstawowe programowanie system Haidenhain

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/FREZ/2016

Data dodania: 2016-05-24
Oferta ważna do: 2016-06-21
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono