Pracownik produkcji (dla osób z orzeczeniem)

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Aktualnie, dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Swarzędz i okolice

Opis stanowiska:
składanie opakowań produktowych
zdejmowanie produktów z taśmy produkcyjnej
kontrola jakościowa i ilościowa produktów
pakowanie artykułów do opakowań jednostkowych i zbiorczych

Oczekiwania:
orzeczenie o niepełnosprawności (grupa I, II lub III)
doświadczenie w pracach produkcyjnych mile widziane
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
sprawność manualna i samodzielność
miłe usposobienie

Zapewniamy:
umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z naszym klientem)
wysoki poziom warunków socjalnych
pracę w dynamicznie rozwijającym się i nowoczesnym zakładzie
zatrudnienie długoterminowe
bezpłatny transport z Poznania i Swarzędza

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV z informacją o stopniu niepełnosprawności.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 1882 ze zm.).
Data dodania: 2016-06-26
Oferta ważna do: 2016-07-24
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

FallWork

k.kozlowska@fallwork.pl