Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pielęgniarz/Pielęgniarka z jęz. niemieckim! Pomoc w nostryfikacji!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Zatrudniamy osoby reprezentujące różne branże od typowo technicznych po pracowników służby zdrowia. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym, najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z klientami. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków pracy oferty. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.
Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magister Pielęgniarstwa Nie musisz mieć uznanego dyplomu w Niemczech! Pomożemy Ci w procesie nostryfikacji! kraj:Niemcy
Jeżeli szukasz stabilnej pracy w służbie zdrowia to znak, że ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
  • sprawowanie opieki nad pacjentami przebywającymi w szpitalu
  • dbałości o dobry stan i komfort leczenia pacjentów,
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w pracy jako pielęgniarz/pielęgniarka (min. 1 rok)
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • pozytywnego nastawienia oraz silnej motywacji do pracy,
  • odpowiedzialności i empatii w stosunku do podopiecznych,
  • wykształcenia kierunkowego – mgr pielęgniarstwa (warunek konieczny).
  • dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności w działaniu.

Co oferujemy?
  • Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:
  • pełnym pakietem socjalnym
  • zachowaniem niemieckich standardów pracy
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie zgodne z kwalifikacjami zawodowymi,
  • Pokrycie kosztów i wsparcie w procesie uznania polskich uprawnień do wykonywania zawodu,
  • Sfinansowanie kursu języka niemieckiego,
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,
  • Regularne zjazdy do Polski,
  • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld),

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!
Data dodania: 2016-06-24
Oferta ważna do: 2016-07-22
Branże: Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista