Pomocnik montera rusztowań

Scaform sp. z o.o.

Miejsce pracy: Poznań/Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Rozładunek i załadunek elementów rusztowań

Wymagania

Oczekiwania:
  • Dodatkowy atut uprawnienia UDT na wciągniki do 250 kg
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Osobom bez doświadczenia, pragnącym rozpocząć pracę w charakterze montera rusztowań, proponujemy przygotowanie do zawodu.

Oferujemy

Proponujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Pełne wyposażenie na stanowisku pracy
Kontakt: praca@scaform.pl
UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2016-06-24
Oferta ważna do: 2016-07-22
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny