Professional Care 24 sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Opieka domowa – Niemcy/ESSEN- PILNIE!

Nr oferty: 223/2016

Miejsce pracy: 45149
Essen

Firma: Professional
Care 24 sp. z o.o.

Termin: od 24 lipca

Professional Care
24 Sp. z o.o.
to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 10379.
Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu
pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej
współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych
poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część
teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu
Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery
językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli
po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami
starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:

Pani 98 lat-174 cm-84 kg. Jest osobą bardzo spokojną.
Choruje na poczatkującą demencję oraz zaburzenia rytmu serca. Ma problemy z
poruszaniem się, związane z podeszłym wiekiem. Nosi aparat słuchowy. Potrzebuje
całkowitego wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy
prowadzenie domu, czasem robienie zakupów. Do dyspozycji opiekunki dostępny
jest wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, winda przy wannie, balkonik, łóżko
pielęgnacyjne. Pani mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przewidziano
osobny pokój z TV, internetem oraz możliwość telefonowania do Polski.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka
niemieckiego. Brak nałogów.

Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1,
ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas
pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki
od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka
ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4055 PLN. Praca jest świadczona na
podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie
osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego
(polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w
Niemczech.

Kontakt:
Professional Care 24 Sp. z o.o. ul.
Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.

(56) 471 30 03, 512 897 991, 512-897-967 lub mail:
rekrutacja@professionalcare24.pl

Link do formularza
aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.
926, ze zm.)".

Data dodania: 2016-07-24
Oferta ważna do: 2016-08-21
Branże: Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono