Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kucharz/Kucharka od zaraz! Super warunki pracy!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z klientami. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków pracy oferty. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.
Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kucharz/Kucharka
kraj:Niemcy
Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
  • przyrządzanie posiłków dla gości restauracji,
  • komponowanie menu,
  • przygotowywanie posiłków na imprezy okolicznościowe,
  • przestrzeganie wymogów sanitarnych,
  • dbanie o czystość miejsca pracy.

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w pracy jako kucharz,
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • wykształcenia gastronomicznego,
  • znajomości kuchni niemieckiej,
  • dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole.
Co oferujemy?
  1. Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:
  • pełnym pakietem socjalnym
  • zachowaniem niemieckich standardów pracy
  1. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  2. Stabilne i długofalowe zatrudnienie,
  3. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,
  4. Regularne zjazdy do Polski,
  5. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,
  6. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld),
  7. Łatwy dojazd do miejsca pracy,
  8. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.
Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

Data dodania: 2016-07-22
Oferta ważna do: 2016-08-19
Branże: Gastronomia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista