Spawacz MIG / MIG Welder

GAP PERSONNEL
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

•Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków,

•Legalne zatrudnienie

•Terminowo wypłacane wynagrodzenie (w każdy piątek)

•Prawo do angielskich świadczeń socjalnych

•Nowoczesne magazyny i zaplecze

•Możliwość podjęcia pracy od zaraz

•Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterów,

•Nie pobieramy żadnych opłat..

Zakres obowiązków:

•Spawanie metodą MIG-MAG różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych,

•Spawanie zgodnie z wyznaczonymi normami produkcji elementów metalowych stelaży, podpór i ram,

•Cięcie materiału według projektu zgodnie z rysunkiem technicznym,

•Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn i narzędzi,

•Znajomość i przestrzeganie norm BHP.
Wymagania:
•Spawacz MIG/MAG z aktualnymi uprawnieniami spawalniczymi

•Komunikatywna znajomość języka angielskiego

•Umiejętność czytania rysunku technicznego,

•Dyspozycyjność i chęć do pracy,..

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@gap-pesonnel.com_______

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2016-09-25
Oferta ważna do: 2016-10-23
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny