Forms Editor

LEAP jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży IT. Jest to międzynarodowa spółka będąca światowym liderem w rozwoju i sprzedaży oprogramowania dla małych firm prawniczych. Firma zatrudnia ponad 300 osób na całym świecie. Posiada biura w USA, Australii, Wielkiej Brytanii i Polsce. Z oprogramowania firmy korzysta ponad 12.000 firm prawniczych. Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy w młodym, zmotywowanym i dynamicznym zespole. LEAP zapewnia najlepsze szkolenia, wyposażenie, doradztwo i wsparcie, które pomoże ci odnieść sukces.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

  • Prace w młodym, zmotywowanym i dynamicznym zespole
  • Zapewniamy szkolenie, wyposażenie, doradztwo i wsparcie, które pomoże odnieść sukces
  • Dostęp do szerokiego programu benefitów dla naszych pracowników (min. Karta Multisport, śniadania, masaże)
  • Udział w licznych wydarzeniach społecznych pozwalających na integracje wewnątrz firmy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i edytowanie formularzy w MS Word
  • Praca z komputerem z uwzględnieniem MS Word i Java Script
  • Wyszukiwanie aktualizacji formularzy prawnych
  • Obsługa klienta

Wymagania:
  • język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość internetu i umiejętność wyszukiwania informacji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres email: natalia.cwik@leap.co.uk

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2016-09-22
Oferta ważna do: 2016-10-20
Branże: Administracja Biurowa; IT - Administracja; Prawo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 2600 - 3000 zł brutto