Elektryk Maszyn

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 4972) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.   Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego, porządnego i sprawdzonego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:   Elektryk Maszyn nr referencyjny: EL/09/16
miejsce pracy: Ludwigslust
region: Meklemburgia - Pomorze Przednie
  Opis stanowiska: Wymagania: Oferujemy:   Contact@gppeople.pl

Data dodania: 2016-09-23
Oferta ważna do: 2016-10-21
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 10750 - 10750 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

GP People

contact@gppeople.pl