OPIEKA NAD SAMODZIELNĄ SENIORKĄ - BAWARIA - OD POŁOWY LISTOPADA + PREMIA 200E

FIRMA ANGELCARE24 PILNIE POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Oferta ważna od: POŁOWY LISTOPADA.

Lokalizacja: FREYUNG niedaleko granicy z Czechami (BAWARIA).

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Kobieta jest w wieku 88 lat, waży ok. 50 kg i mierzy 160 cm wzrostu. Choruje na poczatkującą demencję oraz osteoporozę. Nosi okulary.
Podopieczna codzienne chodzi na Mszę święta. Uczęszcza również na gimnastykę.
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. WAŻNE: Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie! Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
·         pomoc w codziennych czynnościach higienicznych oraz roz- i ubieraniu – w razie potrzeby; ·         towarzyszenie podczas wizyt u lekarza;·         prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów itp.);·         dotrzymywanie towarzystwa.

WYMAGANIA:
·         znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; ·         odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ·         gotowość do wyjazdu na 2 m-ce i spędzenia u podopiecznej świąt; ·         osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
·         legalną i pewną pracę w Niemczech; ·         ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA ŚWIĄTECZNA / ZA REFERENCJE / POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI / RODZINY;
·         PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);·         bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; ·         organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; ·         opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; ·         możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: kinga.paczosa@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 739 205 502 lub +48 52 388 67 65;
- wyślij SMS o treści „OPIEKA” - ODDZWONIMY!
Data dodania: 2016-10-26
Oferta ważna do: 2016-11-23
Branże: Gastronomia; Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 1050 - 1500 zł brutto