Kierowca ciężarówki i wózka widłowego

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9742) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Kierowca ciężarówki i wózka widłowego nr referencyjny: KI/11/16
miejsce pracy: Ellwangen
region: Badenia - Wirtembergia
  Opis stanowiska: ·                 załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych ·                 porządkowanie w warsztacie ·                 dostawy towarów w promieniu 250km ·                 kierowanie wózkiem widłowym bocznym (2,5t/5) ·                 kierowanie ciężarówki z naczepą (8-16m)   Wymagania: ·                 doświadczenie na podobnym stanowisku ·                 trzeźwość   Oferujemy: ·                 niemiecką umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem ·                 12,5 eur brutto/h ·                 zakwaterowanie firmowe 20 km od miejsca pracy- koszt 100 euro ·                 codzienny dojazd do pracy z innymi pracownikami samochodami firmowymi ·                 stałą pomoc koordynatora projektu ·                 możliwość pracy od zaraz ·                 składki i podatek gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim ·                 pomoc w uzyskaniu Kindergeld ·                 niemieckie ubezpieczenie   contact@gppeople.pl

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: Budownictwo; Doradztwo / konsulting; Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8600 - 8600 zł brutto