Magazynier

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:

• Obsługa produkcji

• Praca na magazynie, przygotowywanie zamówień do wysyłki

• Załadunek i rozładunek towarów

• Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego na magazynie

Wymagania:

• Średnie wykształcenie

• Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok

• Obsługa wózków widłowych

• Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań

• Umiejętność pracy w zespole i gotowość do intensywnej pracy

• Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• Umowę bezpośrednio z pracodawcą

• Możliwość rozwoju

• Stabilną pracę w renomowanej firmie

• Praca w systemie zmianowym

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1900 - 2000 zł brutto